Sivas Mutlu Son Masaj Ulya

By | Aralık 1, 2018

İnsanoğlu hastalıklarından kurtulabilmek için yüzyıllarca farklı yöntemlere başvurmuştur. sivas mutlu son masaj Hastalıkları gidermek için özellikle son asırda kimyevi maddeler ile yapılmış olan ilaçlar kullanılmaktadır. Ancak bunun öncesindeki tarihlerde değişik yöntemlerin denendiği görülmüştür. da uzun yıllardır denenen bu yöntemler arasındadır. Sivas mutlu son masaj Birçok bölge için ayrı uygulamalar bulunur. Örneği Refleksoloji adındaki bir çeşidinde hastanın ayak tabanı hedef alınarak buraya yoğunlaşılır. Çünkü tıbben de ortaya çıkan bilgilere göre her organın ayak tabanına bir bağlantısı vardır. sivas mutlu son masaj .

Yaşı küçük olan çocuklarda zatürre hastalığı gibi hastalıklarda ayağın tabanına masaj yapılması durumunda çocukta iyileşme durumu daha çabuk olmaktadır. Refleksoloji’nin kolit rahatsızlığı geçirmekte olan çocuklarda da işe yaradığı görülmüştür. Kolite yakalanan çocuğa uygulama yapıldığında çocuktaki ağlama krizlerinin kısaldığı belirlenmiştir. Ayrıca Refleksoloji uygulaması sayesinde idrarı kaçırma gibi sorunlar da yok olmaktadır.

Refleksoloji adındaki masaj ile lösemi hastalarında da bazı rahatsızlıkların azaldığı görülmektedir. Bu hastalarda sıkça meydana gelen ağır mide bulantıları ve kusma rahatsızlıklarında uygulama ile azalma meydana gelmiştir. Beyin felçlerinde de uygulamanın olumlu etkisi belirlenmiştir.